Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje děti

V našem SDH se zmíňky o práci mládeže pochází již okolo roku 1900 , ale stálá činnost je datovaná od roku 1950. Za těch už skoro 60 let činnosti nejdříve mladých požárníků a nyní mladých hasičů byla bohatá ,ikdyž v některých letech došlo k mírnému útlumu činnosti z důvodu malého počtu hasičů. Na těchto stránkách se budeme zabývat přítomností kroužku.

Na této stránce se dozvíte vše o kroužku mladých hasičů.Od roku 2005 je vedoucím kolektivu Petr Kšána ml .

Heslo vedoucího kolektivu - spokojené dítě , spokojený vedoucí , spokojení rodiče a pak vše jde samo :))

Mladým hasičem se může stát kluk a holka se zájmem o sport , poznávání nových věcí a získávání nových snad bezva kamarádů.

Jak je to tedy na Nové Vsi

Schůzky se konají každý pátek  -- přípravka od 16:00

                                                     -- mladší + starší 17:00

Schůzky probíhají v budově požární zbrojnice , na cvičáku v areálu Sokol a také v tělocvičně TJ SOKOL.

Další  vedoucí= strojník a řidič - Petr Kšána st

                        = pomocný vedoucí - Jarmila Kšánová

                        = instruktoři - Štěpánka Kšánová a Kristýnka Naščáková

                                                Ondřej Macák , Eva Štichová , Karel Chadima

Náplní kroužku je fyzická příprava na závody týkající se požárního sportu především hry Plamen , výlety , hraní spousta her , základy první pomoci , uzle , práce s mapou a další

 Členové našeho kroužku

PŘÍPRAVKA 0 až 6 let

 Ema Adamcová , Kryštof Štětina , Daník Větrovský  , Barča Žampachová, Jakub Novák, Jakub Jánský , Jiřík Fous,Martin Kožíšek, Štěpánek Chmelík

MLADŠÍ 6 až 11 let

 David Hájek ,Matyáš Vališ , Adam Štastný , Matěj Mestek , Martin Šedivý , Karolínka Krejcarová , Petr Adamec,  Terezka Šafářová , Filip Marhoul ,Simona Slabihoudková, Adéla Vališová , Nikola Moravcová

STARŠÍ 11 až 15 let

 Marcelka Miksová , Barča Macáková  , Jan Šticha , Vojta Pavlis , Dominik Smrčka, Martin Novák, Jakub Lampír, Miksová Denisa,Sára Mašínová, Karolína Římalová

 I ty se k nám můžeš přidat :-)

Výsledky

7.6.2015- Okrsková soutěž mladých hasičů 22.okrsku Mladší A 1.místo Mladší B 2.místo --.- Starší A 1.místo 16:03 pÚ a Starší B 2.místo 17:15 pÚ

30.5.2015- Závěr Plamenu starší 5.místo a mladší 5.místo

21.3.2015- Plamen ZPV a Dvojice - mladší 5.místo a starší 7.místo

13.12.2014- O malý erb Města Rožmitál pod Třemšínem starší 1.místo

17.11.2014- Soutěž Chytrý Hasič - Nová Ves pod Pleší

27.9.2014- Plamen Sedlčany mladší 7 místo a starší 10.místo

21.9.2014- Putovní pohár Hlavního mětsta Prahy 1.místo KOMFI stříkačka 18:44

20.9.2014- Memoriál Josefa Bednáře - mladší 2.místo (18,15) starší 2.místo (17,16)

31.8.2014 - O putovní Sekyru SDH Nový Knín 1.místo

4.9.2014- Memoriál Václava Petrika -- mladší 2.místo a starší čas 16,33 1.místo

8.6.2014- Okrsková soutěž mládeže  mladší 1.místo 18,23s a starší 16,22s :)

24.5.2014- Závěr hry Plamen PÚ 2 .  místo starší 17,72s a mladší 2. místo 19,00s

27.4.2014- 60m překážek Březnice - Karolína Římalová absolutní vítěz , 8 medailí

29.3.2014- III.kolo hry Plamen starší 5.místo a mladší 6.místo Smoloteli

 7.12.2013-Malý erb Rožmitál pod Třemšínem Mladší 1.místo a Starší 1.místo

30.11.2013 Zimní soutěž Plamen mladší 5.místo a starší 7.místo

17.11.2013- CHYTRÝ HASIČ :) Nová Ves pod Pleší

5.10.2013- I kolo Plamenu Sedlčany mladší 4.místo - starší 4.místo

28.9.2013- Pohár starosty obce Libčice mladší 1.místo (17,75) starší 1.místo (16,17)

22.9.2013- Memoriál Jany Dobiášové Praha Třebonice

mladší chlapci 1.místo Martin Šedivý    mladší dívky 1.místo Terezka Šafářová

starší chlapci 1.místo Jan Šticha   starší dívky 1.místo Karolína Římalová

14.9.2013- Memoriál Josefa Bednáře Praha Lipence starší 3.místo a mladší 2.místo

7.9.2013- Memoriál Václava Petrika Nová Ves pod Pleší

                      1.místo mladší 16,29 -

                      1.místo starší  16,09 -

31.8.2013 O Putovní sekyru SDH Nový Knín - mladší 1.místo - starší 1.místo

25.5.2013 Závěr hry PLAMEN Hříměždice starší 5. místo a starší 6.místo

12.5.2013 - Okrsková soutěž mládeže Nová Ves pod Pleší

                       starší 1 a 3.místo --- mladší 1 a 3.místo

28.4.2013 - 60m překážek Březnice

26.3.2013 - 3.kolo hry Plamen STARŠÍ 5. místo a MLADŠÍ  7.místo

8.12.2012 - Zimní soutěž Rožmitál pod Třemšínem starší 1.místo a mladší 3.místo

1.12.2012 - Zimní soutěž OSH Příbram mladší 6.místo a starší 9.místo

18.11.2012 - Soutěž jednotlivců Nová Ves p. Pleší CHYTRÝ HASIČ

3.11. 2012 - Účast Memoriál Marty Habadové - výborné výsledky

5.10.2012- I.kolo hry PLAMEN Sedlčany mladší 5 a starší 5,místo :)))

15.9.2012- Memoriál Josefa Benáře mladší 2 a 3.místo _-_ starší 1.místo (16:71s)

9.9.2012- Memoriál Jaroslava Zajíčka Sloup mladší 2 a 3. místo , starší 9.místo 2x (N)

1.9.2012- I.ročník Memoriál Václava Petrika 1.místo mladší (16,12s) 1-starší (17,73s)

28.7.2012- O pohár starosty SDH Velká Hraštice 1 a 2. místo

26.5.2012- Závěr hry PLAMEN - požární útoky - mladší 10.místo , starší 3.místi z 32družstev.

20.5.2012- okrskové kolo MLADÍ HASIČI 1-2-3.MÍSTO :)))) 1.místo čas 18,03s

21.4.2012- 1.kolo hry Plamen - přípravka 1.místo , mladší 10.místo, starší 12.místo

31.3.2012- 3.kolo hry PLAMEN přípravka 1.místo dvojce , 3.místo ZPV, mladší 10.místo,starší 14.místo

10.12.2011- ERB města Rožmitál pod Třemšínem zimní soutěž 3.místo

17.9.2011- Memoriál Josefa Bednáře - mladší žáci 1.místo  (18,72s)

10.9.2011- Noční útočení Velká Hraštice 1 a 2. místo

3.9.2011- Memoriál Václava Petrika - mladší 1.místo , starší(18,34s) a přípravka taktéž

30.7.2011- O pohár velitele SDH Velká Hraštice 1 a 2 . místo + 4.místo

25.6.2011- 105.let SDH Malá Hraštice 1 a 2.místo

18.6.2011- Pohár ředitele ZŠ a starosty SDH Nečín mladší 2.místo a starší 1.místo(19,05s)

22.5.2011- Plamen Vysoký Chlumec přípravka 1.místo mladší 3 a starší 6.místo

7.5.2011- Okrsková soutěž MH přípravka 1.místo  MH 1 a 2.místo

26.3.2011- Plamen Bezděkov přípravka 1.místo mladší 10.místo a starší 15.místo

6.11.2010 Memoriál Marty Habadové

2.10.2010-1.kolo Plamen Sedlčany přípravka 1.místo a mladší 2.místo a starší 6.místo

18.9.2010- Pohár Velké Hraštice 1 a 2.místo

18.9.2010- Memoriál Josefa Bednáře  mladší 1 a 2.místo a starší 3.místo

12.9.2010- Memoriál Jaroslava Zajíčka Sloup 2.místo

4.9.2010- Pohár starosty obce Nová Ves pod Pleší  starší 1 a 3.místo a mladí 1 a 3.místo

26.6.2010- 110let SDH Velká Lečice 1 a 2.místo

12.6.2010- O pohár starosty obce Čisovice 1 a 2.místo

29.5.2010-Okresní kolo MH Nová Ves pod Pleší přípravka 1.místo mladší 3.místo starší 7.místo

15.5.2010- Okrsková soutěž MH  1-3. místo

20.3.2010- Plamen Daleké Dušníky přípravka 1.místo - mladší 10 a starší 12.místo

7.11.2009- Memoriál Marty Habadové

26.9.2009- Pohár starosty ČHJ Libčice 1 a 3. místo

19.9.2009- Memoriál Josefa Bednáře 2.místo mladší a starší 4.místo

5.9.2009- Pohár starosty obce Nová Ves pod Pleší 1.místo mladší a 1.místo starší

25.4.2009- Okrsková soutěž MH 1 - 3.místo

28.3.2009- Plamen štafeta dvojic Podlesí 17.místo

8.11.2008- Memoriál Marty Habadové

20.9.2008- Memoriál Josefa Bednáře 2 a 2.místo

6.9.2008- Pohár starosty obce a 120.let hasičů 1 - 3. místo

24.5.2008- Okrsková soutěž MH 1 a 2 a 3.místo

2.11.2007- Memoriál Marty Habadové

20.10.2007- Soutěž HURÁÁ Mníšek  celkově 1 a 3.místo

8.9.2007- Pohár starosty ČHJ Libčice 1 a 2.místo

1.9.2007- Pohár starosty obce Nová Ves pod Pleší 2 a 3.místo

 26.5.2007- Soutěž  Mníšek 1 a 2.místo

12.5.2007- Okrsková soutěž MH 1 a 2.místo

9.9.2006- Pohár starosty ČHJ Libčice 3.místo

 2.9.2006- Pohár strarosty obce Nová Ves pod Pleší  1.místo

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář